O Nas

MR. MING

MR. MING to firma założona przez pasjonatów kulinariów, fachowców z długoletnim doświadczeniem w swojej branży, osoby ciekawe świata nie bojące się wyzwań i otwarte na ludzi i przygody. W naszej filozofii biznesu kierujemy się wysokimi standardami, troską o zadowolenie klienta, ale też nie szukamy łatwych rozwiązań kosztem obniżania jakości. Idąc tym tokiem myślenia, stworzyliśmy bliski naszemu sercu Brand MR. MING, który w naszych zamierzeniach ma stać się liderem na rynku orientalnych artykułów spożywczych.

W ten oto sposób już na początku 2018 wprowadziliśmy na polski rynek nową linię bardzo dobrych jakościowo produktów z Azji z takich krajów jak Chiny, Tajlandia, Indie oraz innych. Przykładamy olbrzymią wagę do jakości naszych produktów, jak również dbamy o doskonałą jakość i design naszych opakowań. 95% naszych produktów nie posiada konserwantów, sztucznych barwników i glutaminianu sodu.

Wiemy, że nasze działania mają realny wpływ na ludzi, dlatego jest dla nas ważna społeczna strona biznesu, z tego też powodu nawiązaliśmy współpracę z fundacją „Podaruj Uśmiech”, która wspiera dzieci i młodzież niepełnosprawną
w zakupie sprzętu rehabilitacyjnego, organizuje wyjazdy, wczasy rehabilitacyjne itp. W partnerstwie, z fundacją od wspólnie wybranych produktów część wartości ze sprzedaży, zostaje przekazana na rzecz podopiecznych fundacji.